Specjalista ds. VoIP (Asterisk)

Zakres obowiązków:

  • Wdrażanie nowych systemów i rozwiązań telekomunikacyjnych opartych o Asterisk;
  • Rozwijanie i utrzymanie głosowej aplikacji (Cloud);
  • Rozwijanie i utrzymanie platformy Asterisk;
  • Udział w nowych oraz trwających projektach budowy botów dialogowych;
  • Praca na oprogramowaniu Jira;
  • Kontakt z podwykonawcami;

Osoba, która dołączy do naszego zespołu musi posiadać:

  • Doskonała znajomość platformy Asterisk;
  • Znajomość zagadnień IP, SIP;
  • Doświadczenie w VoIP i Asterisk PBX;
  • Znajomości systemu UNIX i Linux;
  • Znajomości języka Python i/lub innych wiodących języków;
  • Znajomość systemów kontroli wersji (git);
  • Znajomość problemów wirtualizacji (LXC, Docker);
  • Sumienność i skrupulatność w podchodzeniu do powierzonych zadań;

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:

  • Możliwość bycia częścią zespołu, który kreuje rynek Smart Speech od podstaw;
  • Możliwość rozwoju i pracy w bardzo młodym i zaangażowanym zespole;
  • Stałą pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Możliwość korzystania z Karty MultiSport;
  • Pracę w firmie nie mającej nic wspólnego z korporacją ; )
  • Nowe wyzwania każdego tygodnia.

CV prosimy wysyłać na adres: paulina.zielinska@voicetel.pl