Programista Full stack (Poziom: MID)

Osoba, która dołączy do naszego zespołu musi posiadać:

  • Dobrą znajomość języka JavaScript;
  • Dobrą znajomość technologii frontendowych – Vue.js (min. 2 lata komercyjnego doświadczenia);
  • Podstawowa znajomość języka Python;
  • Bardzo dobrą znajomość MongoDB, PostgresSQL;
  • Dobra znajomość git;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności myślenia analitycznego;
  • Samodzielność i skuteczność w realizacji zadań.

Zakres obowiązków:

  • Realizacja nowych, oraz rozwijanie już istniejących projektów;
  • Rozbudowa oraz obsługa wewnętrznych narzędzi rozwojowych;
  • Dbanie o nasze wszystkie strony i ciągła praca z działem PR*;
  • Współpraca z wszystkimi działami Laboratorium Vee.

Dodatkowo mile widziane będą:

  • Podstawowa znajomość frameworków Django;
  • Doświadczenie w pracy w metodyce Agile w JIRA.

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:

  • Faktyczny wpływ na technologię firmy;
  • Możliwość bycia częścią zespołu, który kreuje rynek hostów głosowych w Polsce;
  • Możliwość rozwoju i pracy w bardzo młodym i zaangażowanym zespole;
  • Stałą pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • Pracę w firmie nie będącej korporacją ; )
  • Nowe wyzwania każdego tygodnia;
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę multisport, prywatny fundusz emerytalny;
  • Gwarantujemy, że będziesz tworzył/a rzeczy, których nigdy wcześniej nie tworzyłeś/aś !

CV prosimy wysyłać na adres: rekrutacja@voicetel.pl