Skontaktuj się z nami

Chcesz poznać możliwości wykorzystania technologii Brilliance™ w swojej firmie lub nawiązać z nami współpracę partnerską? Chętnie umówimy się z Tobą na spotkanie, by zaprezentować Ci, co potrafi nasz innowacyjny robot. A może chcesz pracować w naszym zespole? Wybierz temat, jaki Cię interesuje i wyślij nam wiadomość.


  - Pole obowiązkowe. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania poprzez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Vee Center Sp. z o.o.

  Siedziba Spółki w Warszawie

  Voicetel Communications S.A.

  ul. Grzybowska 87
  00-844 Warszawa
  fax: +48 (22) 203 41 54
  e-mail: biuro@voicetel.pl

  Biuro Voicetel w Gdańsku

  Voicetel Communications S.A.

  ul. Juliusza Słowackiego 35
  80-257 Gdańsk

  tel. +48 (58) 355 83 00
  fax: +48 (58) 350 90 07
  e-mail: biuro@voicetel.pl

   

  KRS: 0000443544
  NIP: 9571067309
  REGON: 221798923

  Kariera

  Sprawdź, kogo obecnie poszukujemy do pracy w Voicetel

  Pracując w naszej firmie, będziesz współtworzył jedno z najbardziej innowacyjnych rozwiązań technologicznych na świecie. Wymagamy zaangażowania i zapewniamy szybki rozwój. Sprawdź aktualne ogłoszenia.

  Relacje inwestorskie

  Kompletne informacje na temat relacji inwestorskich Voicetel

  Sprawdź dane dotyczące organizacji i struktury spółki, w tym skład zarządu, rady nadzorczej i akcjonariatu, komunikaty EBI i ESPI, ogłoszenia i sprawozdania rady nadzorczej oraz raporty bieżące i okresowe.

  Działy firmy

  Do jakiego działu mam zwrócić się z moim zapytaniem?

  Masz pytanie dotyczące publikacji informacji prasowych, współpracy partnerskiej, wdrożenia technologii Brilliance™, zakupu produktów lub inne? Dowiedz się, z kim bezpośrednio powinieneś się skontaktować.