Programista Python z doświadczeniem komercyjnym

Zakres obowiązków:

  • Realizacja nowych, oraz rozwijanie już istniejących projektów voicebotów;
  • Refactoring i wdrażanie voicebotów w środowisku deweloperskim i produkcyjnym;
  • Rozbudowa oraz obsługa wewnętrznych narzędzi rozwojowych;
  • Współpraca z wszystkimi działami Conversational AI Lab;
  • Mailowy i telefoniczny kontakt z klientami i partnerami.

Osoba, która dołączy do naszego zespołu, musi posiadać:

  • Bardzo dobrą znajomość języka Python;
  • Bardzo dobrą znajomość systemu Linux, umiejętność pracy w linii komend SSH;
  • Dobrą znajomość git;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności myślenia analitycznego;
  • Samodzielność i skuteczność w realizacji zadań;
  • Bardzo dobrą znajomość relacyjnych baz danych.

Wysoko premiowane umiejętności:

  • Umiejętność oprogramowywania protokołu RTP i SIP.

Dodatkowo mile widziane byłyby:

  • Podstawowa znajomość frameworków Flask, Django;
  • Podstawowa znajomość baz MongoDB, PostgreSQL;
  • Podstawowa znajomość technologii frontendowych – HTML, CSS, jQuery, Angular;
  • Doświadczenie w pracy w metodyce Agile w JIRA;
  • Znajomość konfiguracji i utrzymania Nginx, Apache;
  • Znajomość metod konteneryzacji i wirtualizacji;
  • Zarządzanie infrastrukturą obliczeniową;
  • Znajomość systemu Celery;
  • Znajomość środowiska AWS;
  • Zdolność komunikacji i pracy zespołowej.

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:

  • Faktyczny wpływ na technologię firmy;
  • Możliwość bycia częścią zespołu, który kreuje rynek Conversational AI w Polsce;
  • Możliwość rozwoju i pracy w bardzo młodym i zaangażowanym zespole;
  • Stałą pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • Pracę w firmie nie będącej korporacją 😉
  • Nowe wyzwania każdego tygodnia.

Gwarantujemy, że będziesz tworzył/a rzeczy, których nigdy wcześniej nie tworzyłeś/aś!

CV prosimy wysyłać na adres: rekrutacja@voicetel.pl